Prawnik, który poprowadzi Cię przez postępowanie o podział majątku.

W obecnych czasach nieruchomosci stanowią zazwyczaj główny składnik majątku każdego z nas. Z tego powodu ewentualna przegrana sprawia, że możesz ponieść kolosalne straty. Skorzystaj z usług profesjonalisty i uchroń się przed błędami prawnymi. 

Poznaj koszty prowadzenia sprawy sądowej

Bezpłatnie przekażemy wycenę prowadzenia sprawy 

Jestem radcą prawnym, absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, na którym ukończyłem studia na kierunku administracja, a następnie prawo. Od 2017 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywałem już od 2013 roku współpracując z renomowanymi trójmiejskimi kancelariami. Od 2018 roku prowadzę własną działalność gospodarczą.

Krzysztof Malejko

RADCA PRAWNY,
ZAŁOŻYCIEL M.IN. Pismoteka.pl ORAZ PrawoKreatywnych.pl

Kliknij by zadzwonić do mnie

Co otrzymują moi klienci?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jednak wiedząc jak przebiega postępowanie i znając potrzeby moich klientów najcześciej  w skład naszych usług wchodzi.

Indywidualne podejście

Doświadczenie procesowe

Zaangażowanie

Rzetelność

Dostępność

Jasne zasady współpracy

Dlaczego inni korzystają z moich usług?

Kancelaria w liczbach

lat stosowania prawa
0
województwa w których działamy
0
przeprowadzonych spraw
+ 0
dni od założenia działalności
+ 0

Zostaw do siebie kontakt, a bezpłatnie wycenimy twoją sprawę.

Najczęściej zadawane pytania.

Jaka jest opłata za zniesienie współwłasności?

Kwestia ta została uregulowana w art. 41 ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych. Zgodnie z powyższym opłata wynosi 1000 zł. Jeżeli natomiast wniosek zawiera zgodny projekt podziału opłata końcowa wynosić będzie 300 zł. 

Czy umowa najmu znaleziona w internecie zabezpiecza moje prawa?

Na to pytanie nie sposób odpowiedzieć, ponieważ w internecie można znaleźć setki różnych wzorów umów. Często, gdy klienci przychodzą z taką umową do weryfikacji potrzebne jest jej gruntowne poprawienie. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z prawnikiem w celu pomocy przy sporządzeniu takiej umowy. 

Nie mamy ustanowionej służebności przesyłowej. Czy operator energetyczny może wejść na moją działkę i dokonać przebudowy?

Odpowiedź na to pytanie powinna być poprzedzona analizą stanu prawnego nieruchomości, a w szczególności tego, czy firma energetyczna posiada jakiś tytuł prawny do przeprowadzenia prac. Najczęściej jednak w sytuacji, gdy nie ma ustanowionej służebności przesyłu operator musi zwrócić się najpierw o udzielenie zgody przez właściciela. Przesyła przy tym treść umowy. Zachęcam gorąco do skorzystania z pomocy prawnika, który wyjaśni skutki zawarcia takiej umowy.